Рассылка
Подпишись и будь в курсе
всех наших новостей
Задай свой вопрос
Задай свой вопрос
профессиональному коучу

Тренинги

Вміння говорити красиво. Дикторська майстерність для менеджерів

Тренинги 
 
 27 09 2014 19:00
Событие с 28 08 2014 19:00 до 27 09 2014 21:00

Чи замислювалися Ви, чому деяких людей хочеться слухати довго і насолоджуватися їхнім голосом. Їхня мова чиста, вимова мелодійна, а дикція зрозуміла. У більшості випадків – це далеко не природній дар, а результат кропіткої та серйозної роботи.


 

2014 року "Коучинг-Центр 100%" відкриває кілька нових тренінгових програм, розрахованих на керівників департаментів і підрозділів.Одна з них - це курс "Вміння говорити правильно та зрозуміло - запорука успіху"Чи замислювалися Ви, чому деяких людей хочеться слухати довго і насолоджуватися їхнім голосом. Їхня мова чиста, вимова мелодійна, а дикція зрозуміла.У більшості випадків – це далеко не природній дар, а результат кропіткої та серйозної роботи над собою та своїм мовним апаратом.І цього може досягти кожен!Вченими доведено – якщо людина говорить правильно поставленим голосом, її слухають уважніше, а інформації від неї швидше вірять та легше сприймають.Станьте такою людиною.


 

 •     Якщо Ви розумієте, що Вам не вистачає правильної української вимови;
 •     Вас часто просять повторити щойно сказані слова;
 •     Ви втомлюєтеся, навіть, після 10 хвилинної лекції чи розмови;
 •     Вам не вистачає повітря для довгих речень;
 •     Ви губитеся перед мікрофоном. Не знаєте як поводитися, коли беруть інтерв’ю
 •     І, нарешті, Вам не подобається як Ви говорите.Тоді цей курс саме для Вас


Тільки тут дізнаєтеся про:

 •  
 •     Правила української вимови та наголосу;
 •     Артикуляційну та дикційну гімнастику, що дозволить розвинути мовний апарат і зробить дикцію чіткою;
 •     Техніки правильного дихання, щоб Ви могли говорити довго і без будь-якої шкоди для зв’язок. Це дозволить контролювати темп та інтонаційність мови;
 •     Найбільш розповсюджені помилки в українській мові та калькування з російської.
 •     Правила поведінки перед ефірним мікрофоном та особливості інтерв’ю.Курс складається з 10 занять, що проходять у середу ввечері та суботу вдень.Програма:


Заняття перше. Красиво говорити - дар чи вміння?У промові є три важливих аспекти – хто це говорить, як він це говорить і що він говорить. Остання з трьох найменш важлива.

Політичний діяч, письменник, неодноразовий номінант на Нобелівську премію Джон Морлі.
Вам є що сказати. Ця інформація важлива і цікава, але Вас ніхто не слухає. А ті, хто намагаються почути постійно перепитують.

Час змінити такий стан речей.

Щоб спрацювала фраза я говорю - мене слухають, не треба унікальних талантів і секретних знань. Наш мовний апарат, як і наше тіло, потребує тільки регулярних тренувань.

Розпочнемо курс із самодіагностики. Вона визначить саме вашу проблеми з вимовою. А спеціальні вправи, навички та вміння, що Ви отримаєте протягом цього курсу, допоможуть їх позбутися.Заняття друге. Дихайте глибше: ві схвильовані!Людина не усвідомлює, що дихає, доки не згадає про це спеціально.
Стівен Кінг.


На її методику буквально моляться люди, робота яких тісно пов’язана з голосом. Їй належить патент, що має назву «Спосіб лікування хвороб, пов’язаних із втратою голосу». Розроблена нею дихальна гімнастика врятувала їй життя під час серцевого нападу. Вона – це Олександра Стрєльнікова.

В основі гімнастики активний вдих, так ніби нюхаєте повітря і пасивний видих (непомітний і без зусиль). Додайте до цього ритмічні рухи тулубом і кінцівками. 32 вдихи - видихи три рази, так звана «стрєльніковська сотня».

Як Ви зрозуміли, на цьому занятті ми навчимося правильно дихати. Це підґрунтя якісного звучання. Це, якщо хочете, фундамент Вашого потужного голосу.

Існує чимало методик постановки дихання. Розглянемо найдієвіші з них. За допомогою вправ і знання певних нюансів доведемо цей навик до автоматизму…Заняття третє. Посмішка-качечкаPeace begins with a SMILE.
Mother Teresa


Якщо вірити вченим, коли ми посміхаємося, працює 17 м’язів. Плач вимагає роботи 43. А під час розмови нам на допомогу приходять близько ста м’язів грудини, шиї, щелепи, язика та губ.
Тому і не дивно, для того, щоб вправно керувати ними, нам необхідні регулярні і правильні тренування. Адже займаючись спортом, Ви пробіжите 2 кілометри чи похизуєтеся жимом лежачи на 100 кілограмів далеко не відразу.

Наш мовний апарат просить активної роботи. На третьому занятті Ви познайомитеся з артикуляційною гімнастикою. Її вправи стануть частиною Вашого життя. Вони допоможуть прокачати три групи необхідних для нас м’язів: губ, щелепи та язика.Заняття четверте. Що у вимові тобі моїй?!- Скажи - «рыба»
- Селедка
К/ф «За сімейними обставинами»У звичайному житті, під час розмови, ми, навіть, не замислюємося, як ми говоримо з технічної точки зору. А наш співрозмовник навряд чи дозволить собі вказати на нашу гугнявість, шипіння, свистіння чи відсутність повноцінної літери «р».

І на монотонність нашої мови він навряд чи нам пожаліється.
Четверте заняття ми присвятимо, так званим, логопедичним проблемам. І звичайно ж, вдало з ними будемо боротися за допомогою простих, але таких дієвих вправ.Заняття п´яте. Як по написанномуЗаговори, щоб я тебе побачив
СократПерефразовуючи відомий вислів, скажу, що за одягом зустрічають, а за мовою проводжають. Ми живемо у білінгвальному середовищі. Це означає, що у нашому житті тісно переплелися дві мови: українська та російська. Це впливає на чистоту кожної з них .

Попри те, що мови споріднені, вони мають і чимало відмінностей. Зокрема, у вимові. Приміром, російською можна стирати закінчення слів, пропускати склади, ненаголошену О вимовляти як А. Українська ж мова вимагає точності і чіткості. Як написано.

Тож на п’ятому занятті наша увага буде прикута до орфоепії української мови. Ви дізнаєтеся про основні правила вимови української мови у порівнянні з російською. Це допоможе уникнути помилок, коли Ви говорите кожною з них. Наприклад, ви більше ніколи не скажете «кампазитор» чи «афтар» українською:)Заняття шосте Клара у Карла….Кричав Архип, Архип охрип
Не треба Архипу кричати до крику


Упевнена, кожен з дитинства пам’ятає якусь скоромовку. Більше того, хтось з Вас, навіть, зможе її зараз швидко проговорити.
Скоромовки або чистомовки - це ще одна сходинка до чіткої вимови. Її ми пройдемо на шостому занятті.

Щоб скоромовка спрацювала - існують певні правила. Думка про те, що скоромовки треба озвучувати якнайшвидше, хибна. Навпаки, подібне ставлення до цього простого, але надзвичайно дієвого способу говорити розбірливо, тільки зіпсує Вашу вимову.
Окрім чіткості, скоромовки додають плавності та емоційності мові.

А ще на Вас чекає зустріч з вигаданим персонажем Льюіса Керролла .Заняття сьоме. Моя багатомовкаДо сьомого заняття, що носить назву «Моя багатомовка», Вам доведеться серйозно підготуватися. Пам’ятаєте, минулого разу ми говорили про допомогу дикції через скоромовки. Запам’ятати їх всі справа непроста.

Але полегшити собі життя і покращити свою вимову за допомогою скоромовок просто. Створенням багатомовки. Це вигадана і написана Вами історія, складена з простих скоромовок або чистомовок.
Це справжня паличка-виручалочка перед будь-якою лекцією чи публічним виступом.Заняття восьме. Правильно-неправильноПотрібно виховувати у собі смак до хорошої мови, 

як виховують смак до гравюр, хорошої музики
Антон Чехов


Багатомовне середовище, буває, підкладає свиню. Попри спорідненість української та російської мов, частенько слова у них не тотожні. Не володіючи повноцінним словниковим запасом української, ми вживаємо калькування, що не тільки псують нашу мову, але й показують нас не з кращого боку .

Восьме заняття присвячене найпопулярнішим помилкам української мови у порівнянні з аналогами російської.
Ми пройдемо і за допомогою практичних завдань закріпимо, не тільки окремі слова, але збагатимо наш словниковий запас фразеологізмами.Заняття дев’яте. Перед мікрофоном.Кролики – это не только ценный мех
Владимир Данилец и Владимир Моисеенко


Мікрофон - унікальний винахід. Він здатен як підсилити красу нашої мови та донести зміст наших слів до аудиторії так і стати винуватцем провалу промови.

Робота перед мікрофоном, особливо на радіо чи телебаченні, - справа проста тільки на перший погляд. Зазвичай, той, хто вперше потрапляє до закритого простору, де перед ним тільки мікрофон і ведучий, поводить себе неприродно. Він починає говорити занадто голосно, пискляво, розмахує руками, стукає пальцями по столу, забувши слово замовкає чи постійно вживає слова – паразити .

На дев’ятому занятті Ви отримаєте всі необхідні навички для правильного виступу на радіо та телебаченні. Дізнаєтеся, як себе поводити перед мікрофоном. Забудете шкідливі звички, що недопустимі у радіо і телеформаті.

Спробуєте себе у ролі гостя або ж ведучого.Заняття десяте. ПідсумковеНа нашому останньому, десятому занятті, ми тезисно згадаємо, про основні етапи становлення Вашої красивої вимови.

Повторимо правила дихання, артикуляційну гімнастику. Освіжимо у пам’яті основи вимови та закріпимо роботу перед мікрофоном на радіо та телебаченні.

А потім на Вас чекає уривок з української класики, прочитаний у ролях. Ви зрозумієте, що українська література - чудовий спосіб збагатити словниковий запас та відточити майстерність вимови.

Практикуйте отримані знання і результат не примусить чекати.Автор і ведуча курсу: Лана Кац.Закінчила Київський Славістичний університет, факультет міжнародних відносин та слов’янознавства. Український інститут підвищення кваліфікації працівників радіо та телебачення. Вільна школа журналістики та програма соціального медіа-маркетингу Be First School (SMM)Досвід роботи на радіо та телебаченні 15 років.Автор і ведуча понад 50 різнопланових проектів на радіо Майдан, Ера, Промінь, Континент, Київ 98 ФМ, а також Першому Національному телеканалі та Першому Діловому.Головний інтерв’юер радіо Київ 98 ФМВартість участі: 3000 грн. за весь курс,

для випускників "Школи бізнес-коучингу" Наталії Романенко - 2000 грн.Реєстрація та додаткова інформація за адресою: 


 
 

Все Даты:

 • с 28 08 2014 до 27 09 2014